SEO Paketleri

Profesyonel ajans SEO Beyaz ile tanışın. Performans ve yükseliş garantili SEO Paketlerinden hemen faydalanın. Sizler için eşsiz , size özel ve profesyonel paketler tasarladık ve beğeninize sunduk. SEO paketimiz sayesinde anahtar kelimelerde yükselişe geçecek , daha fazla organik trafik elde edeceksiniz. Bununla doğru orantılı olarak da satışlarınızı , müşteri portföyünüzü büyüteceksiniz.

Alanında uzman kadroyla hizmet veren “SEO Ajansı” kelimesinde organik aramalarda ilk sırada olan ajanstan hemen uygun fiyatlı bir SEO hizmeti alın.

Site Dışı SEO Hizmeti (Backlink)
399
10 Adet Anahtar Kelime Hedefi
5 Adet Makale
Rakip Dış SEO Analizi
3 Sektörel Backlink
5 Tanıtım Yazısı
500 Whois Backlink
25 Gov Backlink (Yabancı)
25 Edu Backlink (Yabancı)
30 Blogspot Backlink
30 Wordpress Backlink
10 Pinterest Backlink
10 Facebook Backlink
10 Twitter Backlink
10 Profil Backlink
10 Web 2.0 Backlink
Zararlı Backlink Temizliği
7 Günde Teslimat
Site İçi SEO Hizmeti
499
10 Adet Anahtar Kelime Hedefi
5 Adet Makale
Rakip İç SEO Analizi
Görsel SEO
Teknik SEO
Meta Etiketler
Anahtar Kelime Yerleşimi
Rank Math Kurulum (WordPress)
İç Linkleme Çalışması
Site İçi SEO Analizi
Hata Gİderimi
Footer Linkleme ve Geliştirme
Arama Motorlarına Kayıt (Google,Yandex,Bing)
H Etiketli Başlık Düzenleme
7 Günde Teslimat
İç + Dış SEO Hizmeti
849
10 Adet Anahtar Kelime Hedefi
5 Adet Makale
Site İçi SEO Paketindeki Her Şey
Site Dışı (Backlink) SEO Paketindeki Her Şey

Neden SEO Paketi Almalısınız?

Her ne kadar ismi SEO paketi olsa da sizin web sitenizin ihtiyaçlarına , sektörünüze göre dizayn edilmektedir. Düzenli olarak çalışma süresince revize edilmekte ve size raporlanmaktadır.

SEO Paketleri genelde standart ancak değişmezdir. Ancak bizim paketlerimiz sürekli madde eklenebilir ve değiştirilebilir durumdadır. Elbette buna karşılık fiyatta değişiklik olabilir veya olmayabilir.

SEO paketi sayesinde web sitenizi üst sıralara taşıyabilir , rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak size daha fazla satış , daha fazla müşteri ve daha fazla organik trafik getirebilir.

SEO Paketleriniz ile Yükselir Miyim?

SEO Paketlerimiz yükseliş garantili paketlerdir. Şu anda bulunduğunuz sıradan , sıralamadan çok daha iyi veya üst sıraya geleceğinizi garanti ederiz. Bu yükselişin süresi İş bitişi +75 Günü bulabilmekte. Ancak kısa vadede de hızlı tepkimeler gözlemledik , ilk indexlerin sonrasında yükselişlere tanıklık edeceksiniz.

Zorlu sektörler için de paketlerimiz uygulanabilir durumdadır. Faydasını mutlaka göreceksiniz , ancak rakipleriniz bu fiyatlardan daha yüksek ödemeler yaparak SEO çalışmaları yürütmüş olmalılar. Paketlerimizin uygulamasından sonra dilerseniz size aylık teklif ileteceğiz.

Anahtar Kelimelerimi Nasıl Bulacağım?

SEO paketimizin uygulanacağı anahtar kelimelerinizi mutlaka siz bizden daha iyi bilmektesiniz. Çünkü siz o sektörün içindesiniz , biz ise sizin verdiğiniz direktifleriniz doğrultusunda pazar araştırması yapar ve anahtar kelimeler belirleriz.

Bu sayede doğru anahtar kelimeleri hedefleyerek vakit ve nakit kaybından sizi kurtarmış oluruz.

Doğru anahtar kelimeleri hedeflemek kritiktir , sizi daha üst sıraya taşıyacak çalışmalarımızı doğru anahtar kelimelerde yürütemezsek ilk sırada olsanız dahi dönüşüm elde etmeniz zorlaşacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden aldığımız dönüşler doğrultusunda en çok sorulan soruların cevaplarını listeledik.

Hangi SEO Paketini Almalıyım?

Eğer İç , Dış veya bütünsel SEO paketi almaktan yana sorularınız varsa bizimle 7/24 iletişime geçebilir , sektörünüz , web sitenizin durumuna göre öneriler alabilirsiniz.

Sitem yeni , SEO paketi bir sorun oluşturur mu?

Hayır , paketlerimiz tamamen manuel işlemler ve uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Google algoritmalarına uyumlu çalışmalarımız sayesinde herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Yeni web sitelerine uyguladığımız çalışmalar doğru alt yapıyı kısa sürede oluşturmanızı sağlar.

Paketler web sitemi nasıl yükseltecek ?

SEO paketlerimiz her ne kadar paket ismi altında satışta olsa da web sitenize , sektörünüze ve anahtar kelimelerinize göre yeniden dizayn edilir. Bu doğrultuda yürüttüğümüz doğru çalışmalar sayesinde sıralamada olmayan anahtar kelimeleriniz sıraya girecek , sırada olanlar ise yükselişe geçecektir.

SEO Çalışmalarınız kalıcı mı?

SEO paketlerimizde uygulanan işlemler kalıcıdır , site içi SEO paketlerimizde uyguladığımız işlemleri siz temayı değiştirmedikçe , site yazılımını değiştirmedikçe bozulmaz. Site dışı SEO çalışmalarımızda tanıtım yazısı alınan haber siteleri ile anlaşmamız doğrultusunda minimum 6-12 aylık garanti verilmektedir.

Hemen SEO teklifi alın, firmanıza yatırım yapmaya başlayın.