Ücretsiz SEO Analiz Aracı | SEO Beyaz

Ücretsiz SEO Analiz Aracı

SEO analiz aracı ile siteniz ile ilgilenecek kişiler, sitenizi keşfedebilir. Sitenizin ilgi çekmesi ve geniş kitlelere ulaşabilmesi için Ücretsiz SEO Analiz Aracı kullanabilirsiniz. Ücretsiz SEO Analiz Aracı kullanarak sitenizin genel olarak nasıl göründüğünü, SEO dostu bir site olup olmadığını, yaptığınız çalışmaların sitenizin performansını nasıl etkilediğini ve sitenizin güvenliğini ölçebilirsiniz. Ayrıca site içerisinde herhangi başka bir durum oluştuğunda da Ücretsiz SEO Analiz Aracı sizi uyaracaktır.

SEO Analiz Aracı

 

 

Ücretsiz SEO Analiz Aracı tarafından sitenizde yapılan tarama sonucunda, sitenizin ne şekilde değiştirilmesi gerektiği de açıkça size sunulmaktadır. Site içerisindeki görseller, başlıklar, anahtar kelimeler, kullanılan sayfa boyutu, görsel kalitesi ve birçok detay ince ince ölçülmektedir. Ölçüm sonucunda yapmanız gereken değişimlere ait bilgileri de analizin içerisinde bulabilirsiniz.

Web sitenizin içeriksel veya tekniksel tüm özelliklerine Ücretsiz SEO Analiz Aracı ile erişim sağlayabilirsiniz. Sitenizin SEO çalışması iyi değilse web siteniz müşterilerinize ya da okurlarınıza görünmez. Sitenizin Google’daki görünürlüğünü kontrol edebilirsiniz. Sitenizin Google’da görünür olması için Meta ve URL açıklamalarınızın düzgün olması önemlidir. Meta açıklamalar sizin sitenizin vitrinini oluşturmaktadır. SEO çalışması ile üstlere taşınan sitenizin ilk olarak Meta yazısı göze çarpacaktır.

Sayfanıza giriş yapan kişiler ilk olarak ana başlık ve alt başlıklarınıza bakar. Oluşturduğunuz başlıkların kesinlikle müşterileriniz tarafından ilgi çekici ve SEO’ya uygun olması gerekmektedir. Ayrıca Ücretsiz SEO Analiz Aracı ile sitenize aldığınız “Backlink” olarak bilinen ve diğer sitelerden alınarak cümlelerinizin içine yerleştirdiğiniz yönlendirmeler de kontrol edilir. Yaptığınız yönlendirmelerin doğruluğu da kontrol edilmektedir. Çünkü yönlendirmeniz sonucunda bozulan linklerden dolayı müşterilerinizi 404 sayfasına yönlendirebilirsiniz.

Ayrıca yine Ücretsiz SEO Analiz Aracı sayesinde sitenize yerleştirmiş olduğunuz görsellerin alt metinleri de kontrol edilmektedir. Boş bıraktığınız ya da yanlışlık yaptığınız tüm görseller size Ücretsiz SEO Analiz Aracı tarafından bildirilmektedir. Bu yüzden ücretsiz olarak görsel SEO optimizasyonu da yapmış olursunuz.

Web siteniz için önemli olan başlıca durum ise içeriklerinizin doğru bir şekilde oluşturulmuş olması ve SEO bakımından güçlü olmasıdır. Yazılarınızda doğru kelimeler ve düzgün metinler kullanmalısınız. Bu doğrultuda da ücretsiz olarak analiz yapabilirsiniz.

Sitenizin hızı düşünüldüğünden çok daha önemli bir ayrıntıdır. Web sayfanızı ziyaret eden kişiler yavaş açılan bir sayfada kalmak istemeyecektir. Bu yüzden sitenize eklediğiniz fotoğrafların boyutundan, sitenizin hızını etkileyecek tüm ayrıntılara kadar hepsini SEO analiz aracı değerlendirecek ve size rapor sunacaktır. Bu sayede kitlenizin sayfada kalma süreleri çok daha fazla artacak ve Google sizi üste taşıyacaktır.

Gelişmiş SEO Analizi

Gelişmiş SEO analizi web sayfanız ile ilgili tüm detaylara hakim olmanızı sağlar. Ücretsiz SEO Analiz Aracı ile yapmış olduğunuz tüm çalışmaların yanında ekibimiz sizlere siteniz ile ilgili destek vermektedir. Gelişmiş SEO analizi ile sitenizdeki gelişime açık tüm alanları görebilirsiniz. Ayrıca web siteniz için hayati önem taşıyan konuları da analiz sonucunda öğrenerek düzeltebilirsiniz.

Yapılan analizler sonucunda sayfanızın Google’da ne kadar görünür olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitenizde yer alan tüm SEO hatalarının çözümüne de ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte site hızlandırma hizmetine de erişim sağlarsınız. Böylece kitlenizin sitenizde gezme ve kalma süreleri de artmış olacaktır.

SEO Beyaz ile yaptığınız Gelişmiş SEO analizi sonucunda sizlere her zaman teknik destek sunulmaktadır. Ayrıca teknik SEO çalışması da yapılmaktadır. Bu sayede sayfanız daha geniş kitleler tarafından görünür olacaktır. Sizin isteğinize bağlı olarak yıllık sürekli SEO çalışması da sunulmaktadır. Böylece sayfanızda devamlılığı sağlayabilirsiniz.

Yapılan tüm çalışmalar sonucunda sayfanızın gelişimini görmek için ay sonu raporunu Gelişmiş SEO analizi ile kolayca oluşturabilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz yeniliklerin gelişiminizdeki etkisini de ölçmüş olursunuz. Sitenizde oluşan tüm SEO hatalarını tek seferde kolayca giderebilirsiniz. Hataların giderilmesi sonucunda sayfanızı sürekli takip eden bir kitlenin oluştuğunu da görmüş olacaksınız.

Gelişmiş SEO analizi ile sitenizin tüm sorunları kısa bir süre içerisinde çözebilirsiniz. Sitenize yapılan genel bir bakış ile düzgün olan, geliştirilmesi gerekilen ya da hata içeren tüm ayrıntıları görebilirsiniz. Ayrıca başlık etiketi, meta açıklama, Google görünümü, alt etiketler, yazdığınız SEO kelimelerin tutarlılığı gibi birçok SEO ile ilgili konu da siteniz için araştırılır ve düzeltilesi gereken tüm konular size rapor edilir.

Sitenizin kullanışlılığı, mobil aygıtlar tarafından ne kadar kullanıcı dostu bir site olduğu, sitenizin sahip olduğu teknoloji, sosyal medya üzerindeki etkisi, hangi ülkelerde kullanıldığı ve verdiğiniz tüm linklerin analizi de Gelişmiş SEO analizi ile kontrol edilmektedir. Bu sayede site ile ilgili tüm ayrıntılar gözden geçirilmiş olacaktır. Bu durumda da sorun bulunmayan siteler Google tarafından ön sıralara çıkarılacaktır.

Gelişmiş SEO analizi ile işinizi çevrimiçi bir kitle ile de paylaşabilirsiniz. Günümüzde herkes, almak istediği tüm hizmetlere internet üzerinden erişim sağlamaktadır. Bu durumda da bir işletme olarak ilk olarak geliştirmeniz gereken pazarlama stratejisi siteniz olmalıdır.

Ücretsiz SEO Analiz Aracı Nedir?

Ücretsiz SEO Analiz Aracı, web sitenizin tüm detaylarını analiz eden ve sonucunu size ücretsiz bir şekilde raporlayan bir araçtır. SEO analiz aracı sayesinde edinmiş olduğunuz sonuca göre sitenizde yer verdiğiniz SEO kelimelerden sitenizin hızına, eklediğiniz görsellere ya da başlıklara kadar her şeyi kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz SEO Analiz Aracı ile sitenizi geliştirebilirsiniz.

SEO Analiz Aracının Faydası Nedir?

Web siteniz ile erişmek istediğiniz kitleye hızlıca ulaşmanızı sağlar. SEO analiz aracını kullanarak gelişmiş raporlamalar ile siteniz üzerinde değişimler yapabilir, sitenizi Google’da üst sıralara taşıyabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize ya da kitlenize kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde de görünür olabilirsiniz.